лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Всі SSL сертифікати DigiCert без передоплати

Всі SSL сертифікати DigiCert Thawte DigiCert GeoTrust
БЕЗ ПРЕДОПЛАТИ !

Сертифікати, як правило, використовуються для обміну зашифрованими даними в мережах. Криптосистема з відкритим ключем вирішує проблему обміну секретними ключами між учасниками безпечного обміну. У централізованій інфраструктурі в ролі гаранта виступає центр, що засвідчує.

Ви не знаєте який сертифікат DigiCert Вам потрібен?

Консультації по вибору SSL сертифікатів! Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір сертифіката, відповідного вашим технічним вимогам і бюджету. Ви можете отримати консультацію за сертифікатами SSL звернувшись за тел. 044 3834054, 067 2576220, написавши заявку по скайпу webtrust.ua, через форму зворотного зв'язку або надіславши запит Зворотний дзвінок

У сучасних Черкасах функціонують заклади дошкільної, шкільної, як загальної, так і нового типу, та позашкільної освіти, як державної, так і приватної форми власності.. Крім того, у місті є велика кількість вищих навчальних закладів різного рівня. Система дошкільних закладів міста представлена ​​розгалуженою мережею ясел та дитячих садків - 50 закладів. Середні навчальні заклади в Черкасах представлені як загальноосвітніми (21 загальноосвітня школа та єдина міська вечірня школа), а також спеціалізованими закладами нового типу (загалом 14). Достовірну інформацію про всі освітні заклади Черкас можна знайти на сайтах міста, що надійно захищені SSL сертифіками.