лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Email S'MIME сертифікати для підпису листів

Електронна пошта включає в себе як дані відпочинку, так і дані в дорозі. Коли електронний лист знаходиться у вашій поштовій скриньці, він вважається даними в стані спокою. Як тільки ви створите нове повідомлення і натиснете «Відправити», він стане транзитним. Як тільки він потрапляє в ящик електронної пошти одержувача, він знову стає даними в стані спокою. S / MIME сертифікат означає, що довірений центр сертифікації (CA) підтверджує вашу справжність одержувачу електронної пошти і показує, що ви дійсно є тим, ким себе називаєте.

Наш поштовий сервер вже зашифрований. Хіба цього не досить?

Шифрування ваших поштових серверів за допомогою цифрових SSL сертифікатів - мудрий крок. SSL сертифікати запобігають проникненню сторонніх між вашим клієнтом електронної пошти і вашим поштовим сервером і перехоплення конфіденційних даних в момент відправити або отримання. Однак SSL сертфіікати не захищають самі електронні листи. Так що, звичайно, ваші електронні листи добре захищені при транспортуванні на ваш сервер, але електронні листи на сервері або в дорозі десь ще можуть бути захоплені. Шифрування електронних листів, наприклад, з використанням S / MIME, робить недоступним вміст листа.

Лого підрозділи адграфікс з випуску сертифікатів безпекиБільше інформації про сертифікати для підпису документів на спеціалізованому сайті https://smime.com.ua